Wyciera - Czyści - Poleruje

WD TEX - Czyściwo Bawełniane

O nas słów kilka

Mobirise


Przedsiębiorstwo WD Tex

powstało w 2016 roku, jako lokalna odpowiedź na duże zapotrzebowanie sanockiej branży mechanicznej, chemicznej i przemysłowej na czyściwo bawełniane dobrej jakości. Wysokie standardy procesu produkcji, staranny dobór i selekcja surowca oraz przede wszystkim – stawianie klienta na pierwszym miejscu – zaskarbiły nam liczne grono zadowolonych odbiorców na całym Podkarpaciu.

Od pierwszego dnia działalności WD Tex z uwagą słuchał głosu rynku i słów konstruktywnej krytyki, dzięki czemu nasz produkt jest dziś dokładnie taki, jak oczekują klienci: solidny, kompaktowo spakowany, zawsze w dobrej cenie i zawsze na czas. Przed nami kolejne cele i wyzwania, nowe plany technologiczne i ciągłe poszerzanie oferty. Zmieniamy się dla Was!

Czyściwo bawełniane

Czyściwo to szmatki powstałe w wyniku procesu segregacji odzieży używanej, usuwania wszystkich elementów stałych, takich jak zamki, ćwieki, cekiny, guziki i inne tego typu, oraz cięcia jej na pożądanej wielkości formaty. Zazwyczaj dzieli się je ze względu na kolor, rodzaj materiału i klasę jakości. W WD Tex wyróżniamy czyściwo białe, jasne oraz kolorowe; bawełniane, frotowe, flanelowe oraz pościelowe, w klasach jakości PRIMA SORT, II oraz III.  

Mobirise
Mobirise

Dobór najbardziej odpowiedniego czyściwa

zależy od profilu prowadzonej działalności oraz wymogów czystości. Najważniejszą cechą specyficzną czyściwa są właściwości absorpcyjne: czyli zdolność do wchłaniania cieczy. Najbardziej chłonna jest frota, której niewiele ustępują dzianiny i tkaniny z czystej bawełny. Z kolei najmniej chłonne są wszystkie materiały sztuczne, które skrupulatnie odrzucamy w procesie selekcji surowca.

Dla wielu branż najbardziej pożądane jest czyściwo z białej bawełny. Daje ono możliwość utrzymania idealnej czystości miejsca pracy, a ponadto ze względu na brak barwników jest bezpieczne do pracy z rozpuszczalnikami na powierzchniach, które mogłyby „złapać” kolor.

Najpopularniejszymi wyborami klientów przemysłowych oraz warsztatów różnego rodzaju jest czyściwo z jasnej oraz kolorowej bawełny, które stanowi idealny balans pomiędzy ceną a funkcjonalnością.  

Adres:

ul. Reymonta 6d/4
38-500 Sanok

Kontakt

Email: biuro@wdtex.pl
Telefon: 537 523 666

Godziny otwarcia

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
9 - 17
9 - 17 9 - 17 9 - 17 9 - 17 nieczynne

Masz pytania? Napisz do nas

Zapewniamy Ci komfort pracy

Czyściwo Bawełniane - czysta praca 
każdego dnia